Arı Tekno Kimya

Hakkımızda

Arı Tekno Kimya Endüstrilerde suyun girişinden deşarjına kadar olan süreçteki ‘‘Toplam Su Yönetimi’’ni sağlamak amacıyla her sektöre hizmet eden bir şirkettir.

Sınırlı bir kaynak olan su ve diğer doğal kaynaklarımızı korumak bütün insanlığın sorumluluğundadır. Ekolojik, ekonomik ve sosyal sorumluluklar alarak, “Her damla değerlidir” sloganımız ile, müşterilerimize ve dünyamızın tüm paydaşlarına su arıtma ile ilgili tüm alanlarda en iyi ekipman, ürün, teknoloji ve hizmetleri sağlayarak dünyamızı daha temiz ve sürdürülebilir hale getiriyoruz.

Arı Tekno Kimya, su arıtma alanındaki güvenilir ve çözüm odaklı çalışanları ile hizmet verdiği kuruluşlara rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede ürünü sunmak amacıyla kurulmuş bir endüstri şirketidir. Kurmuş olduğu güçlü müşteri ve tedarikçi ilişkileri ile su şartlandırma alanındaki iş ortaklarına sürdürülebilir bir çözüm önermektedir.

Petrol, otomotiv, kağıt, tekstil, gıda, inşaat ve enerji sektörlerindeki paydaşlarına hizmet veren Arı Tekno Kimya, bilgi birikimini iş ortaklarına en optimum çözümleri bulmak adına kullanır.
Arı tekno Kimya doğru süreç tasarımı, doğru ürün, kaliteli ve zamanında hizmet ve sistemli satış sonrası hizmetler sayesinde işinde hızla büyümektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile su şartlandırma kimyasalları sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız