Arı Tekno Kimya

Buhar Kazanı Kimyasalları

ARI TEKNO KİMYA BUHAR KAZANI SU ŞARTLANDIRMA KİMYASALLARI

Endüstriyel kazanlar ve buhar jeneratörleri birçok ticari, imalat ve endüstriyel işlemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu tür kazan sistemlerinin doğru şekilde muhafaza edilmesini ve optimum verimle çalışmasını sağlamak için, doğru kazan suyu koşullarının her zaman muhafaza edilmesi esastır. Bu, seçilen kazan suyu arıtma kimyasallarını besleme suyuna dozajlayarak sağlanabilir.

Arı Tekno Kimya teknik olarak gelişmiş kazan suyu arıtma kimyasalları, skale oluşumu, metalik korozyon, kazan suyu taşınması ve çamur birikimi dahil su kullanımıyla ilgili sorunları proaktif bir şekilde yöneterek endüstriyel kazan sistemlerinin ve buhar üretim tesisinin işletimini ve bakımını iyileştirmek için bilimsel olarak formüle edilmiştir.

Yüksek performanslı kazan suyu kimyasallarımız arasında  çok fonksiyonlu şartlandırma ürünleri, kireç ve korozyon önleyiciler, oksijen gidericiler, pH düzenleyiciler, çamur dispersantları, kondens dönüş hattı  şartlandırıcılar.

 Su buhar çevriminde; ilave suyun kalitesi, sistem metalürjisi ve proses parametrelerine uygun olarak özelleştirilmiş ürünler kullanılmalıdır. Arı Tekno Kimya'nın uzmanlığı ve yüksek kaliteli kazan suyu şartlandırma ürünleri ekipmanlarda meydana gelebilecek deposit oluşumu, metalik korozyon, kazan suyu sürüklenmesi ve çamur birikimi gibi problemlerin önüne geçer.

Buhar Kazanı Şartlandırma Sebepleri
* Isı transfer kayıplarının önlenmesi
* Metal korozyonunun engellenmesi
* Depozit oluşumunun önlenmesi
* Kazan suyunda carry over in önlenmesi
* Enerji Tasarrufu
* Üretimde firenin azalması
* Üretim kaybının önlenmesi

Buhar kazanlarının kireç ve korozyondan korunması, en verimi ve tasarruflu çalışması için tüm giriş suyu özelliklerine, çalışma basıncına ve metal alaşımına uygun şartlandırma kimyasallarımız.

 

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile su şartlandırma kimyasalları sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız